Tekk 95C antimikroobne

150 x 200 cm
UUS TOODE!
Spetsiaalsetest materjalidest tekk, mis kannatab kõrgel temperatuuril (95 kraadi) pesemist. Teki sisu ja pealiskangas on antimikroobsete omadustega.

Kasutuskohad: meditsiiniasutused, hotellid, lasteaiad ja kohad kus vajatakse puhtamat hügieenilisemat keskkonda. Samas sobib hästi ka igapäevaseks koduseks kasutamiseks, et hoida voodi viirustest puhas.

TELLI
Postitasu al € 0.00

 

 

 

 

Kõrgel temperatuuril pestav antimikroobne tekk

 
Täidis HCS/AEGIS polüester
Pealiskangas valge Santeol Proneem parasiitide vastase töötlusega BBC mikrofiiber
Pestav 95 °C
Tolmulesta ja parasiidivaba
Antimikroobne ja antibakteriaalne
Allergiavaba
Kerge ja soe
Hästi hingav
 
Teki pealiskangas on valmistatud valgest pehmeks harjatud kalendeeritud  (BBC) mikrofiiber kiust, mis on töödeldud Santeol Proneem parasiite hävitava tehnoloogiaga. Santeol sidrunieukalüpti õlil baseeruv kangatöötlus kaitseb kangast kõikide voodiparasiitide eest. Kõrgelt hinnatud Proneem tehnoloogia annab aga materjalile pikaajalise ja väga efektiivse kaitse tolmulestade vastu. 
Täidiseks oleva HCS polüester kiu seest õõnes kuju annab tekile õhulise ja kerge vormi ning teeb teki kergesti pestavaks ning kiiresti kuivavaks. Hoolimata materjali kergusest on tekk väga soe. Kiu AEGIS töötlus kaitseb kangast täielikult mikroobide, bakterite, hallituse ning seente tekke eest. AEGIS töötluse puhul töödeldakse kõik materjali kihid (mitte ainult pealispind) andes sellega tootele pikaajalise kaitse.
AEGISst peetakse parimaks valikuks pindade ning materjalide mikroobide vastasel kaitsel. 30 aasta jooksul on tehnoloogia tõestanud oma tõhusust nii tervishoiusüsteemis kui ka tekstiiltoodete toomises. 
 
Toode sobib kasutamiseks hotellides, haiglates, vanadekodus ja teistes sellistes asutuses kus on vajalik tekke tihti kõrgel temperatuuril pesta. Samas sobib hästi ka igapäevaseks koduseks kasutamiseks
AEGIS ning Proneem tehnoloogiad on mõlemad tunnustatud sobilikuks jätkusuutliku tootmise põhimõttele.
Dossa

 

 Seotud tooted

Täname, et olete valinud e-tekstiili e-poe

Meil on hea meel, et olete valinud meie kodutekstiili e-poe, aitame teil muuta oma kodu just selliseks nagu te unistate. Tehke oma kodu soojaks, ilusaks ja mugavaks.

 

Telli meie uudiskiri: