Bambus padi 50x60 cm

50 x 60 cm
Tiheda täidisega toekas padi. Väga heade materjali omadustega. Hästi hingav padi. Mikroobide tekke vastane.
Kangas 100% puuvill
Täide 50% bambuskiud, 50% polüesterkiud

TELLI
Postitasu al € 0.00

Bambusel on ainulaadne looduslik mikroobidevastane toime. See on hea omadus padja materjali juures kuna pea kaudu väljub inimesel palju higi on see hea koht mikroobide tekkeks, mis on lähedal teie limaskestale, suu, nina ja silmad.
Bambus purustatakse ja lagundatakse tootmisprotsessi käigus, et sellest saaks luua kanga. Seega ei ole see nii looduslikult töödeldud, kui puuvill kuid sellegi poolest on tegemist väga hea materjaliga ja paljudes kodudes kus inimesed kannatavad allergiate all on bambustoodete kasutusest palju abi olnud. Peale selle aitab bambuskiud pidurdada ka tolmulestade teket.
Nagu paljud teisedki naturaalsed kiud on bambus väga hea absorbent ehk hingab imades hästi niikust ja laseb niiskusel aurustuda. Jahedam padi tagab rahulikuma une.
Bambus on võrreldes teiste kiududega eriti hästi imav ja pehme, mis on suureks eeliseks teiste materjalide ees, eriti sünteetiliste materjalide. Hea kasutada neil, kelle kehatemperatuur magades tõuseb ja häirib magamist.

 

 

  • naturaalsete antibakteriaalsete omadustega
  • looduslik antiseptik
  • looduslike desodoreerivate omadustega (ei teki ebameeldivat lõhna)
  • antistaatiline
  • väga hea imamisvõimega, hingab hästi
Dossa

 Seotud tooted

Täname, et olete valinud e-tekstiili e-poe

Meil on hea meel, et olete valinud meie kodutekstiili e-poe, aitame teil muuta oma kodu just selliseks nagu te unistate. Tehke oma kodu soojaks, ilusaks ja mugavaks.

 

Telli meie uudiskiri: